Dbanie o funkcjonalność jest bardzo potrzebna

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

Lekarze bardzo często zalecają dbanie o funkcjonalność organizmu. Dotyczy to każdego organu wewnętrznego, ale także wyglądu zewnętrznego.  Zdrowie mamy zaledwie jedno. Prawdopodobnie nie raz dowolny z nas podsłuchał to przekazanie. Tak właśnie, jest ono nadzwyczaj doniosłe i prawdziwe. W rzeczy samej dlatego, iż mamy je jedynie jedno, musimy o nie bardzo dbać. Opisujemy niewiele zasad urodziwego instrumentu życia. Przestrzeganie ich bez wątpliwości otworzy nam drzwi do długiego życia.

1. Tęgie żywienie. Produkty i warzywa zasobne w błonnik to perfekcyjny sposób nie tylko na zachowanie zabiedzonej sylwetki, jak również dzięki witaminom w nich zawartych utrzymamy w perfekcyjnym stanie nasz wzrok (witamina A), kośći (wit. D) itd..

2. Używki=Szybka śmierć. Palenie petów i konsumowanie alkoholu ma nadzwyczaj negatywny wpływ na nasze zdrowie, tak więc zamiast piwa, wypijmy ślizgawicę wody lub filiżankę herbaty.

3. Mięcho. Spożywanie w nadmiernych ilościach mięcha nie jest dobrym pomysłem. Szczególnie mięcho czerwone jest schorowane. Zdumiewającym zamiennikiem (bardzo dla nas przyjaznym) są szparagi.

4. Sól, tzw. biała śmierć. Ograniczenie spożywania soli to klucz do urodziwego sposobu życia.

5. Sport. Bieganie, jazda na rowerze, wypływanie itd.. to doskonały sposób na czerstwy środek życia. Pragniemy ruchu, który zyskownie korzyścią nasz omnibus.

6. Naparzaj się ze stresem! W naszych terminach to jedna z nadrzędnych przesłanek niedyspozycji, otyłości itp. W zastępstwie się zadręczać, wysypiajmy się. To zaiste na przestrzeni sena nasze cielsko się regeneruje co jest pomyślne również dla naszego cielska jak i mózgu.

Najnowsze wpisy